Obsługa graficzna

Nadaj Twojej firmie unikalny wizerunek.

Jeżeli potrzebujesz zaopatrzyć swoją firmę w atrakcyjne materiały promocyjne, albo myślisz o stworzeniu dedykowanych projektów na potrzeby swojej strony internetowej, skontaktuj się z nami.

Projektujemy spójną identyfikacją wizualną dla firm, od ubrania ją w nowe logo, poprzez stworzenie atrakcyjnych materiałów firmowych. Podejmujemy się też zleceń z zakresu przygotowywania projektów do druku, takich jak: wizytówki, rollupy, katalogi, ulotki, ścianki, zaproszenia i wiele innych.

Dla posiadaczy abonamentów

Skontaktuj się z opiekunem Twojego projektu. Doradzi najlepsze rozwiązanie, oraz będzie pomostem między Tobą a działem graficzno-webmasterskim.

Dla nowych klientów

Odezwij się do nas. Preferujemy kontakt mailowy i telefoniczny. Masz szybkie pytanie, napisz do nas na czacie.

Korzyści ze współpracy z Foreman

Opiekun Twojej strony internetowej

Każdy klient w momencie rozpoczęcia współpracy z nami, ma przydzielonego opiekuna. Zazwyczaj wybieramy jedną z osób która wdrożyła się już w Twoje projekty. Opiekun pomaga w prowadzeniu strony i kontakcie z resztą specjalistów. Dzięki niemu łatwiej Ci będzie ustalić wszelkie nowe rozwiązania, bo już będzie znać Twoje indywidualne preferencje.

Stała opieka graficzna

Największą zaletą naszej firmy jest fakt, że po wdrożeniu jesteśmy dla Was dostępni cały czas. Czuwamy nad waszą stroną i jesteśmy do waszej dyspozycji wykonują wszystkie zlecenie w kolejności zgłoszeń. Dzięki czemu wszystko jest realizowane sprawnie i bardzo szybko.

Zbudowanie strony internetowej, to dopiero początek naszej współpracy. Prowadząc stronę w każdej chwili możesz skontaktować się z nami i skorzystać z usług wszystkich naszych specjalistów. Dzięki nim będziesz w stanie cały czas rozbudowywać swoje stronę internetową oraz tworzyć projekty graficzne niezbędne do promocji swojej działalności. Ponadto Twoją stroną opiekują się osoby, które ją tworzyły i doskonale wiedzą w jaki sposób najkorzystniej poprowadzić dane zlecenia.

Promocja własnej firmy

Dobrze prosperująca strona, to tak na której coś się dzieje. Wyszukiwarki promują strony na których treści są na bieżąco aktualizowane. Klienci również chętniej odwiedzają strony internetowe jeżeli wiedzą, że mogą na nich co jakiś czas znaleźć coś innego. Bieżącymi zleceniami jest również przygotowanie reklam do druku (ulotki, plakaty itp.) oraz materiałów do promowania działalności w sieci (banery reklamowe, posty na facebook itp.)

Indywidualne wyceny

Wszystkie zlecenia rozliczamy na podstawie rzeczywistego czasu pracy nad zleceniem. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie i koszt jest zależny od złożoności projektu, czyli od poświęconego czasu na obsługę, wykonanie i testy zlecenia.

Jeżeli podczas prac zmienisz lub rozszerzacz wytyczne, to następu re-kalkulacja kosztu i terminu. Wówczas masz możliwość akceptować nowy kosztorys lub pozostać przy poprzedniej cenie i rozwiązaniu.

Pakiety godzinowe

Dla klientów którzy regularnie będą chcieli korzystać z naszych usług proponujemy tryb pracy kontraktowej która pozwala na wykupienie pakietu godzin po atrakcyjnej cenie. Przy tym rozwiązaniu dokładnie ustalamy harmonogram prac i zapotrzebowanie na specjalistów. Zapewnia to pełną kontrolę nad planem pracy i gwarantuje dostępność opiekuna w wyznaczonym terminie.